26 Mar 2014

The new Chris Brown ?

IS HE THE NEW CHRIS BROWN?!

HI EVERYBODY

check out Christopher Stylman preformig his new song Vrátit čas! Please support him and share this music video with your friends at your Facebook etc. Thank you! 


Ahoj všichni,

podívejte se na zpevaka Christophera Stylmana a jeho novou písničku Vrátit čas! Dal si s tím spoustu práce a myslím, že to stojí za to. 

Rozhor pro Kamoska.cz

Christopher Stylman nechal fanoušky i haters čekat celý rok na to, než se vytasí s novým songem. Co celý ten rok dělal? O čem je vlastně Vrátit čas? Podívej se na nový klip a rozhovor!

Christopher Stylman nejen o jeho novém klipu Vrátit čas

Vrátit čas ukazuje nového Stylmana

Christopher na sobě zapracoval a dostalo se mu pozitivní odezvy a podpory nejen od fanoušků, ale třeba také od Abdeho. Pokrok je na jeho poslední skladbě Vrátit čas jasně vidět a ty se nyní můžeš sama přesvědčit. Pod klipem navíc najdeš malý rozhovor, který ti exkluzivně přináší pouze Kámoška.cz.

Rozhovor nejen o novém klipu

1) Představíš nám v krátkosti videoklip a skladbu Vrátit čas? Co má posluchačům sdělit, zajímavosti z natáčení a to, kdo si zahrál malého Stylmana :-) ?

Určitě, v textu Vrátit čas zpívám o tom, že mám kamarádku, ale mám ji víc než rád… v písničce poukazuji na to, že už nemám sílu to skrývat a říkám jí, že ji miluju, protože nechci jednou říkat, jak chci vrátit čas a litovat toho, že jsem si to nechal pro sebe. Takže pokud se vám někdo líbí, zvedněte se a řekněte mu to, odmítnutí je horší, než žít v otázkách typu „co kdyby“. Malého Stylmana v klipu hraje Shakur Kim z Pardubic, je to mladej talent, tancuje v taneční skupině, určitě to není naposled, co ho vidíte v mém klipu :-) .

2) Je to již skoro rok, co vyšel videoklip Chytím tě za ruku. Co se za tu dobu u tebe změnilo a proč jsme na novinku čekali tak dlouho?

Chytím tě za ruku byl neočekávaný úspěch, kterým jsem si naložil víc, než jsem myslel. Můj cíl byl dělat RAP, ale postupem času jsem zjistil, že mám talent na zpěv, i když rap byl pořád na 1. místě. Spousta lidí mi říkalo, ať se dám na zpěv a tak jsem udělal, protože si myslím, že RAP v ČR zkouší každý druhý, jen protože je o IN. Hezky zpívat umí málokdo. Neříkám, že jsem profesionální zpěvák, ale chodím na hodiny zpěvu a zlepšuji se, snad to lidé ocení. Rok se čekalo na novou písničku, když pominu školu, autoškolu a podobné povinnosti, nevěděl jsem, jakým stylem se ubírat a hlavně jsem chtěl překonat kvalitou písničku Chytím tě za ruku. Mám napsané desítky texů, nahráno pár písniček. Jsem bohužel ale hodně opatrný člověk a vše si pečlivě promýšlím. Klip si dělám sám s kamarády Matyaš Podstránský a Petr Žižka, nestojí za mnou žádný poducent a nemám 100 000 Kč na klipy, proto to trvá tak dlouho.

3) Jak to teď vidíš do budoucna, bude opět rok pauza, nebo se můžeme těšit na něco většího v blízké době?

Dal jsem na radu okolí a dál zkusím anglickou písničku. Lidé mi říkají, že mi angličtina bude sedět víc. Já říkám, že to vím, ale tady jsme v ČR a ne v Americe. Snažím se tu vybudovat něco nového, mladý zpěvák s tanečníky, krásná slečna, hezké auto. Lidé v tom vidí vychloubání, já dřinu vytvořit si IMAGE české R&B “hvězdy”. Ben Cristovao to dokázal, časem to snad dokážu i já. Jinak mám už nahranou písničku HELP A STRANGER, která je o problémech světa a o tom,že bychom si měli pomáhat. Příštím týdnem začínáme makat na klipu. Chtěl bych ho točit i v zahraničí. Vyjít by měla na konci dubna.

4) Co tě momentálně z hudby nejvíc baví a inspiruje? Co třeba nový Ben Cristovao?

Inspirují mě umělci jako Chris Brown, Jason Derulo, Ed Sheeran, Justin Bieber, Juicy J, Jay-Z, 2Chainz, Kanye West. Ben Cristovao mě vždycky bude inspirovat, byl důvodem proč, jsem s hudbou začal. Ukázal mi, že můj sen je na dosah. Jeho nové album se mi moc líbí, ale narozdíl od lidí, kteří ho berou jako plnohodnotného umělce, který má umět všechno… já cením to, jak se zlepšil, zvlášť v psaní textů, s Benem se znám od 15 let a doufám, že v budoucnu s ním budu i spolupracovat.

5) Díky za rozhovor a neváhej sdělit čtenářkám vše, co jen chceš. Díky a ať se daří

Taky moc děkuju, čtenářkám bych vzkázal, ať poslouchají mojí novou písničku, nechají komentář, zda se jim líbí, protože to dělám zejména pro ně. Díky za rozhovor a snad bude brzy další. 

Zdroj: kamoska.cz


Co si o tom myslíte??? Napište do komentářů! 

Prosím, podpořte ho a sdílejte videoklip na svých timelinech a dalších stránkách jako instagram, twitter atd. 

Děkuju moc! 
Adéla 

A pokud si o něm chcete ještě něco přečíst nebo si třeba projet jeho fotky na instagramu, tak tady jsou linky! 

facebook: Christopher Stylman
instagram: @stylmuz

SDÍLEJTE, SDÍLEJTE, SDÍLEJTE! 1 comment:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...