16 May 2014

OUTFITS 16/5/2014

Tessie

instagram - @tessie93

Tenhle den zrovna každou půl hodinu střídavě pršelo a zase nepršelo, takže jsme se bály, abychom looky vůbec zvládly nějak nafotit, ale nakonec se to povedlo :) Hlavním prvkem outfitu je růžový top (H&M), který je z hrozně příjemného materiálu a hrozně dobře se nosí. K němu jsem se snažila sladit rtěnku :) Bílé kalhoty jsou z Tally Weijl, batůžek z Claire's, zlatá "gumička" z H&M a chain Rings & Tings - můžete ho najít TADY.

This day was extremely rainy so we were worried if we would be able to actually shoot our looks, but we managed to do it :) The main piece in my look is the pink sleeveless top (H&M), which is extremely comfortable to wear. I also tried to match my lipstick :) White pants are Tally Weijl, backpack Claire's, golden hair accessory H&M and chain necklace is from Rings & Tings - you can find it HERE.


Adela

instagram: @adelaka

Tohle počasí mě vážně štve! Objednala jsem si šifonový květovaný top z OASAP a představovala jsem si s ním letní svěží outfit se vzdušnou sukní, místo toho je v květnu zima a musím nosit stodenové silonky a dalších tisíc vrstev. Každopádně, croptop jsem nakonec sladila s černou skládanou sukní z H&M a modrými boty alá Jeffrey Campbell.

This weather really pisses me of! I have predered this chiffon flower top from OASAP imaginig myself wearing it with airy white skirt.. Insted of that is cold and  have to wear 100den tights and many other layers. So I matched the croptop with black pleated skirt from H&M and with blue heels ala Jeffrey Campbell.

http://www.oasap.com/t-shirts-vests/38870-orchid-cropped-chiffon-top.html
Buy the OASAP top - HERE

1 comment:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...