6 Jun 2014

OUTFITS 6/6/2014

Tessie

instagram - @tessie93

Jsem hrozně ráda, že psaníčko z Ebay (o kterém jsem psala TADY) má stejnou barvu, jako na fotce, když jsem ho objednávala, protože mi jde přesně k tělovým lodičkám (Primark). Bílý cami top (New Yorker) uvidíte nejspíš v hodně mých outfitech, protože je to teď asi můj nejoblíbenější prvek v šatníku, dá se kombinovat uplně se vším! Ripped jeans jsem si vyrobila sama a jsem s nimi docela spokojená :) Původně jsou z Tally Weijl. Jinak asi hodinu předtím, než jsme šli fotit, jsem si kulmovala vlasy... Ne, taky žádné vlny nevidím. Fakt mě to štve :( Nikdy mi vlny nevydrží, i když si je hodně přelakuju. Máte někdo nějaký tip, aby vlny na od přírody rovných a jemných vlasech vydržely? Díky! :)

I'm so happy that my roll up purse from Ebay (which I have mentioned HERE) has exactly the same colour as was shown in the pictures, it perfectly matches my nude heels (Primark). The white cami top (New Yorker) is probably my most favourite piece of clothing right now, I can combine it with anything! My ripped jeans are DIY (originally from Tally Weijl) and I'm satisfied with how they turned out. And BTW, I had curled my hair like an hour before we shooted this look... No, I don't see any waves either. It really pisses me off :( The waves never last. Does anyone has a special trick for lasting waves on super straight and soft hair? Thank you! :)


Adela

Look jsem nazvala - Yung, Wild & Free, což si myslim, přesně vystihuje. Můj dnešní vyletněnej outfit se skládá z crop topu s potiskem jedné ilegální rostliky ;D, denimových střižených kraťásků, snapbacku Obey a Conversek. Vše z OASAP.com.
Právě teď se s Tessie moříme studiem na zkoušky a jediný, o čem sníme je užívat si léta, tak aspoň focení outfitů nás k tomu trochu přibližuje. A jak si užíváte červen vy? Už máte klid po zkouškách, nebo taky stresujete?

My look is called Young, Wild and Free. This summer outfit is made of crop top patterned with an illegal flower ;D, denim shorts, Obey snapback and Allstars. All the clothes are from OASAP.com, you can shop it here:

Cropped Colorful Leaves Prin T-shirt - Weed Top - BUY HERE - KUPUJ ZDE
Destroy Effect Denim Shorts - Denimové kraťásky - BUY HERE - SHOP HERE

4 comments:

 1. Moc mě nezaujaly dírky na kolenou :( A u Adely mi přijde hrozné to tričko s marjánou a velký pierc v pupíku :D Ale botičky chválím!

  ReplyDelete
 2. Oba dva outfity jsou boží. Crop topy teď aktuálně fakt žeru, takže Adele ho moc chválím! :)

  ReplyDelete
 3. Krásne outfity

  pls follow me:
  http://anahjalliyah.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Mě se strašně líbí to psaníčko ♥

  Smile Thess

  ReplyDelete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...