5 Oct 2014

OUTFITS 5/10/2014

Tessie

instagram@tessie93

Tento outfit mi vyfotila kamarádka Kája, když jsme si udělaly výlet do Vídně (o výletě jsem psala více už v článku NEW IN III). Celé město mě nadchlo, ale musím říct, že z Schönbrunnského komplexu jsem byla vedle asi nejvíc. Pokud se do Vídně chystáte, určitě se tam jeďte podívat - na jaře bude asi úplně nejhezčí, když všechno kvete a stromy jsou zelené. Obrovské sídlo, zahrady, památníky, cestičky... Vážně nádhera :) Na sobě jsem měla šedou sukni, kterou jsem si koupila den předem v Primarku, tričko s květinou z H&M a bílý křivák původně taky z H&M, ale koupený na votocvohoz.cz :)

This outfit was shot by my friend, when we made a trip to Vienna (I wrote more details about this trip already in the article NEW IN III). The whole city amazed me but I have to say that the Schönbrunn complex was the most beautiful part. If you are planning to visit Vienna, you have to go there - it must look even more perfect in Spring, when everything blooms and trees are green. The huge mansion, gardens, monuments, paths ... Really gorgeous :) I was wearing my gray skirt that I bought the day before in Primark, a top with a flower from H&M and a white biker jacket originally also from H&M, but I bought in on votocvohoz.cz :)
Adela

instagram - @adelaka

Na rozdíl od Tessie, jsem své poslední dva víkendy strávila v práci, přesněji jsem dělala hostesku na Autoshow Praha, kde byli k vidění auta snad všech značek, na které si vzpomenete, mezi nimi i kousky jako McLaren za 1 milion euro, a tento víkend jsem byla na Golfovém turnaji v areálu Kaskáda v Brně. Golf nehraji a auta také nějak extrémně nesleduji, ale důležité je, že můžu jít zaslouženě nakupovat a bez výčitek! :D Už brzy totiž OC Palladium slaví narozeniny a budou všude slevy, takže shopaholická horečka stoupá! :D A k dnešnímu outfitu - na sobě mám boží pruhovaný zebra overal z Yesfor, džíska je H&M a klasické Conversky. Tenhle overal má skvělé detaily, které vám předvedu v některém z dalších looků, ale tentokrát v elegantním stylu. :)

Unlike Tessie, I spend my last two weekends at work, more accurately, I did a hostess at the Autoshow Praha, where were seen almost all car brands, you can name, including pieces like McLaren for € 1,000,000, and this weekend I was at a golf tournament in the complex Kaskada in Brno. I don't play golf and cars don't interes me extremly much either, but the important thing is that I can go to shop deservedly and without remorse! : D In Ostober, The OC Palladium is celebrating it's birthday and the discounts will be everywhere, so shopaholic fever is rising! :D And to outfit of today - I'm wearing zebra striped jumpsuit from Yesfor, the denim jacket is H&M and classical All Stars. This jumpsuit has great details that I will show you in one of upcoming looks, but next time in an elegant style. :)


5 comments:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...