14 Jun 2014

INSTAPOST 15

Náhrdelník, který jsem chtěla strašně dlouho a konečně jsem ho za skvělou cenu našla na Ebayi, něžný lak na nehty a bílé růžě <3 /// The necklace I wanter for so long and finally got it for an amazing price from Ebay, soft nail polish and white roses <3

@tessie93
Look z minulého měsíce /// One of my May's outfits /// Oasap.com

@adelaka


Při cestě domů jsem úplnou náhodou objevila záhon krásných pivoněk :) /// I found a bed of amazing peonies on my way home :)

@tessie93
Nove střižené kraťasy z Oasap.com /// My new denim shorts from Oasap.com

@adelaka


Růže mi pokoj vždycky tak rozjasní :) růžové mám asi nejradši /// Roses always brighten my room so much :) I like the pink ones the most.

@tessie93
My Black & White Profile

@adelaka


Prostě miluju kytky, všechno rozkvetlé, barevné.. Hrozně mi to zlepšuje náladu :) Tahle krása je v zahradách Pražského Hradu :)) /// I just love flowers, everything in blossom, colorful.. It always makes my mood so much better! This beauty is in the gardens of Prague Castle :)

@tessie93

Nebudu lhát, koupila jsem si ji jen kvůli tomu úžasnému obalu :D ale je dobrá! /// Not gonna lie, I bought it just because of the beautigul bottle :D but it tastes good!

@tessie93
Moje zdravá snídaně - vajíčka, cottage a salátek // Healthy breakfast - eggs, cottage cheese and salad

@adelaka

První letní den - šaty, sandálky a úsměv <3 /// The first day of summer - short dress, sandals and a smile <3

@adelaka

Takhle nádherně bylo minulé prázdniny na Zakythosu, kde jsme byli s přítelem. Často si prohlížím fotky a vzpomínám :) /// This is how beautiful Zakynthos was last summer, when we visited it with my boyfriend. I often go through photos and reminisce.

@tessie93


newins <3 řetízek Rings and Tings, lesk Clarins a lak Max Factor /// newins<3 Rings and Tings necklace, Clarins lipgloss and Max Factor nail polish

@adelaka

2 comments:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...