1 Aug 2014

STYLE LORDS OUTFITS

Představujeme vám novou značku STYLE LORDS

Jedinečný butik s originálním oblečením, pro vyznavače výjimečného vkusu! STYLE LORDS se zaměřuje hlavně na originální kousky z kvalitního materiálu a za skvělé ceny, které nikde jinde v České republice nenajdete. V jejich sortimentu naleznete dope trička a mikiny, originálních legíny, kožené tepláky se swag střihy a mnohé další stylové kousky, které vypadají jak vystřižené z amerických klipů. Asi právě proto si tento butik mezi prvními oblíbil Ben Cristovao, nebo dokonce Rytmus. Ale najedete tu ale také elegantní šaty a doplňky, takže si každý přijde na své. A nejlepší na tom je, že sortiment se stále rozšiřuje. V budoucnu se určitě můžete těšit na další StyleLords looky od nás!

Většina oblečků je unisexová a zde je naše podání: Jak vidíte, tahle stylová móda se dá pojmout jak elegantně tak swaggově, záleží jen na vaší náladě! :-)

Adela: Top StyleLords // Shorts Oasap // Heels Primark
Tessie: Top StyleLords // Skort and Heels E-Bay
Na tato tílka je nyní 20% sleva, tak objednávejte, dokud nebude pozdě! 
Tessie: Top StyleLords // DIY Ripped Jeans TallyWeijl // Conversky
Adela: Top StyleLords // Leggins H&M // Conversky


A nakonec jedna fotka ze showroomu, je uplně nový, moc pěkně zařízený a můžete se tam kdykoli po dohodě přijít podívat. A červené triko, které má Chris na sobě, můžete kupovat ZDE
1 comment:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...