10 Feb 2015

OUTFIT - Tessie 10/2/2015

Tessie

instagram - @tessie93

Myslím, že kdybych měla popsat svůj nejoblíbenější styl nebo zkrátka typ oblečení, co se mě osobně nejvíc líbí, byly by to určitě něžné barvy, pastelové odstíny, ženský spíše elegantní styl, podpatky, šaty, sukně, zajímavé topy, náhrdelníky, kabelky... Ale byla by to nuda, kdybych pořád nosila jen to. Občas je vážně super si prostě vzít batoh, kecky a čepici :) Kombinace crop topu a sukně s vysokým pasem se mi vážně dost líbí, a jde nosit v mnoha různých provedeních, a určitě se spousty z nich dočkáte i tady na blogu v mých outfitech. Vím, že je na podobný outfit venku ještě dost zima, ale proč si nenastřádat inspiraci na jaro/léto (které snad bude letos v ČR opravdu jak jaro/léto vypadat má a ne tři extrémně teplé dny a zbytek spíš podzim). Maxi sukni mám z Primarku z Vídně, batoh z Claire's, crop top s dlouhými rukávy a super koženkovými detaily na rukou je z Oasap (ZDE), stejně tak jako trochu crazy křiklavě růžová čepice (ZDE), a bílé boty Converse.

If I were asked to decribed the style that I like the most, it would definitely be soft, feminine, more elegant, it would include a lot of different pastel colours, high heels, dresses, skirts, interesting tops, statement necklaces, purses.. But it would be boring if I wore just this all the time. Sometimes, it's just so refreshing to wear sneakers, a put on some sneakers, a backpack and a beanie :) I'm really obsessed with crop tops and highwaisted skirts at the moment, and this is just one of the many ways you can wear them. You'll definitely see more in the future :) The maxi skirt is from Primark, the backpack is from Claire's, the crop top with long sleeves and cool faux leather details is from Oasap (HERE), as well as the bright pink beanie (HERE), the shoes are Converse3 comments:

  1. Parádní outfit! Hrozně se mi ta sukně líbí, taky vždycky v Primarku objevím nějaký takový kousek, který si pak úplně zamiluju :) a taky čepice je skvělá, hrozně se mi líbí ta pastelová barva :) jen škoda, že ten crop top víc nepřiléhá, to by se mi asi líbilo víc, ale to je jen detail :)
    One blondie life

    ReplyDelete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...