14 Mar 2015

OUTFIT - Tessie 14/3/2015

Instagram - @tessie93

Tento outfit jsme fotily s Adél s fotografem Petrem už minulý víkend, kdy svítilo sluníčko a bylo prostě nááádherně. Jaká to byla příjemná změna moct mít celé odpoledne na noze slip ons a odhalené kotníky (nepatřím mezi ty, kteří to tak normálně nosí i v zimě, brrr). Proč už je teď zase hnusně, může mi to někdo vysvětlit? Už jsem byla ready péřový kabát i zimní boty s kožichem uklidit do sklepa. Za týden už je oficiálně jaro, tak snad s ním přijde i hezčí počasí.Ok, tak jsem si poštěžovala a teď k outfitu. Mám na sobě krémový kabát Oasap, který budu asi nosit celé jaro, miluju ho! Dále high waisted jeans z Primarku, boty z New Look a kabelku a přívěsek z H&M.

We shot this look with photographer Petr last weekend, when the sun was shining and it was just amazing to spend the day outside. It was such a nice feeling to finally be able to wear slip ons and not feel extremely cold while showing off my ankles. Why is the weather so terrible at the moment? I hate it! I was prepared to put my winter coat and boots to the back of my closet! Spring is officially just one week away and I really hope the weather will be great and just great from that day on. Ok, now let's move on to my outfit. I was wearing my cream Oasap coat which I love very much and will probably wear the whole Spring, high waisted jeans from Primark, slip ons from New Look and H&M bag and fluffy little thing :)


6 comments:

 1. Hrozně se mi líbí tahle kombinace barev :) Jinak to počasí mě taky strašně štve. Minulý víkend bylo tak krásně a teď ráno sněží a večer prší, nejhorší kombinace :( Jo a ještě chválím slipony! <3

  ReplyDelete
 2. Outfit opět moc povedený. Kabát je opravdu nádherný :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky moc :)) Mám z něj opravdu radost a strašně už ho chci moct víc nosit!

   Delete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...