23 Apr 2015

COSMOBLOGGERS

Ahoj všichni! :)

Na začátku tohoto článku bychom vám, našim čtenářům, chtěly strašně moc poděkovat! Velmi si vážíme toho, že náš blog navštěvujete, čtete si články, komentujete a nebo lajkujete naše fotky na jiných platformách. Bez vás bychom se totiž do povědomí redakce Cosmopolitanu nedostaly, takže ještě jednou velký dík! A teď už k tématu - na středu 22. 4. jsme byly pozvány na Cosmopolitan Bloggers Meeting, který se konal u příležitosti představení nového projektu, o kterém vám brzy řekneme více a moc se na to těšíme :)
Setkání se konalo v Park Hotel Popovičky a prostory byly vážně nádherné! Po tom, co jsme se usadily ke stolům, na kterých jsme měla každá krásný uvítací balíček, jsme si poslechly prezentaci právě o novém projektu - COSMObloggers.cz, který se brzy spustí a kterého máme tu čest být součástí. Následně jsme se přesunuly do jídelny na výborný oběd, u kterého jsme se více spřátelily s ostatními blogerkami a naplnily břicha k prasknutí. Ale bylo to tak dobrý!


Obědové meníčko - Adél si dala candáta a Tessie špagety..obojí výborné!


Po obědě jsme se vrátily do konferenční místnosti, kde na nás čekalo další překvapení v podobě fialové taštičky s kosmetickými produkty Urban Decay. Když jsme uviděly, co vše obsahuje, byly jsme štěstím bez sebe. Následovala prezentace značky Urban Decay, poslechly jsme si celou historii značky a její nejnovější trendy a podívaly se na to, jak se s produkty správně nalíčit. 


Tessie čekala v balíčku originální první paletka Naked, Adél má zase nejnovější trojku s narůžovělými odstíny. Nejlepší na nich je, že se hodí pro všechny typy, jak světlé a tmavé, ale nejlepší je prý mít všechny tři! :D 

Všichni fotily vše a pořád! :D

Kosmetiku jsme si mohly posléze i vyzkoušet a nalíčit se nejrůznějšími barvičkami. Kromě zaručené kvality mají i neskutečně stylové obaly. 

Všechny blogerky bedlivě poslouchaly..

Na demonstraci produktů si vizážistka vybrala Krystýnu z World Needs Blondes.

Poté přišla samotná šéfredaktorka Sabrina Karasová, se kterou jsme si mohly popovídat i o samotě mezi 6 očima a která nám sdělila postřehy a rady ohledně blogu. Byla vážně moc milá, stejně tak jako všichni ostatní. A aby toho nebylo málo, dorazila ještě módní šéfredaktorka Haarper's Bazaar Lucie Janotová, která měla skvělou prezentaci o nejžhavějších trendech sezony a u které jsme si nakonec mohly zkusit vytvořit i koláže, jaké vídáte i na stránkách Cosmopolitanu. Před odjezdem  jsme si ještě všechny oblékly speciální 'VIP COSMOBLOGGERS' trička navržená designérem Janem Vajdou, která jsme dostaly, a vyfotily se s balonky na památku.

Jestli jste ještě nepřišli na chuť zvonáčům, tak byste rychle měli. S boty na platformě patří mezi hot trendy jara/léta a ještě vám vykouzlí kilometrové nohy. ;)

Vzorované oblečky a nedbalá elegance, taky náš oblíbený trend.

Dortíkové jednohubky. <3 Byly jsme prostě v nebi. 
Na závěr už jenom chceme říct - něco se chystá... A my jsme moc rády, že můžeme být toho součástí a že se sešel tak skvělý tým!

PS: Tak kolik blogerek jste poznali? :)

3 comments:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...