24 Jan 2015

Trend of the week - Daniel Wellington Watches

Vlastníte už minimalistické nadčasové hodinky Daniel Wellington? Jestli ne a přemýšlíte o jejich koupi, je super, že čtete tento článek, protože při použití promokódu adelaandtessie získáte na stránce www.danielwellington.com při nákupu 15% slevu! Tyto hodinky jsou perfektní doplněk ke všem druhům outfitů - ať už jdete v elegantním na pracovní schůzku, v každodenním do školy nebo oblečená podle posledních trendů na party. My jsme si je také objednaly a těšíme se, až vám je ukážeme v outfitech :)

Do you own the amazing Daniel Wellington watch already? If not, you're in the right place at the right time! Use the promocode adelaandtessie for your purchase on www.danielwellington.com to get 15% off! This watch is a perfect accessory for different kinds of looks - if you're elegant for a bussiness meeting, casual for school or dressed according to the newest trends for a party. We have already ordered them ourselves and can't wait to show you the outfits :)3 comments:

  1. Krásné :) Mám ráda nejrůznější hodinky :)

    ReplyDelete
  2. This is a truly good site post. Not too many people would actually, the way you just did. I am really impressed that there is so much information about this subject that have been uncovered and you’ve done your best, with so much class. If wanted to know more about green smoke reviews, than by all means come in and check our stuff. smart watches

    ReplyDelete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...