11 Jan 2015

WISHLIST Adel - Sheinside

Zkouškové období je tady a s tím přichází i období prokrastinace, což určitě všichni moc dobře znáte, kdo ne, tak ten musí být šťastný. Já osobně teď trávím hodně času na e-shopech, jak s kosmetikou, tak s oblečením. E-shopy se v poslední době hodně rozrůstají a stále více lidí preferuje objednat si něco online, než se mačkat v obchodních centrech. Vždyť když vám to nebude sedět, tak to vždycky můžete vrátit. Momentálně projíždím Sheinside, už jsem si tam jednou objednávala a s oblečkama jsem byla velmi spokojená, jak s kvalitou, tak velikostí, tak jsem si pro vás připravila malý wishlist kousků, které mě tam nejvíce zaujaly tentokrát.

The finals time is here and it brings a procrastination time whit it. Everybody knows it, if you don't, you are a happy person. I spend a lot of time on e-shops now concentrated on clothes and even on cosmetics. E-shops are getting very popular, people prefer to oreder somethig online at home insted of being in a crowded shopping centre. And if it won't fit, you can always return it. Right now, I'm going through Sheinside, so I made a small wishist of pieces, that attracted me the most.

    1/                                                      2/
         
1/ Kostkovaný vzor se stále drží mezi top styly, právě teď letí oversized košile, jak v ženském tak mužském podání. Navíc červená se mi líbí pořád víc a víc, jedna z mála barev, kterou právě teď nosím. Jinak preferuji spíše jednodušší styly, které oživím výrazným doplňkem. /// Tartan pattern is still one of the top ones, and an oversized shirt is the right thing to have, no matter if you are a lady or a man. Moreover, I started to love red colour, it is one of a few colours I wear now. Otherwise, I prefer simplier styles, which I revive with some significant accessory.

2/ Jelikož je právě období plesů, tak jsem se zaměřila i na šaty. Miluji odhalená záda, myslím, že je to hrozně sexy, a tyhle šaty jsou prostě bomba. Možná až moc sexy na ples, ale naštěstí už nejsem maturantka, a rozhodně budou top na afterparty.  Plus rozšířená sukně vám vykouzlí krásně hubené nožky. /// It's a prom season now, so i focused to dresses too. I love backless clothes, it's very sexy, and these dress are simply amazing. Maybe way to sexy for a prom, but perfect for the afterparty. Plus the wide skirt will make your legs look thin. ;)

3/                                                                            4/
       
3/ Tohle body je prostě boží! Zepředu vypadá tak nevinně, ale stačí se otočit a opak je pravdou. A ještě bez kalhot? Tak to by se příteli rozhodně líbilo. Elegantní, sexy a stylové, prostě boží. /// I just love this body t-shirt! It look so innocent form the front, but than you turn back and you're the sexy diva. And without pants? My boyfriend would deffinetely love it. Elegant, sexy, stylish - what is more.

4/ Bílá průsvitná blůzka s V výstřihem, krásný jednoduchý kousek, který můžete podat zase elegantně, a nebo si pod ní můžete vzít provokativní černou podprsenku, nejlépe krajkovou (viz níže), a budete hvězda. A ten, kdo říká, že se černé prádlo pod bílou nenosí, tak jen neví jak. ;-) /// The white transparet blouse with V neck is a beautiful simple top, which you can again wear in many different styles, for example with a black lace bra (see lower). And who says you cant wear black bra under white top, just don't know how to style it! ;-)

         5/                                                       6/
 
5/ Kožíšky jsou boží, jak světlé, tak tmavé. Můžete je nosit jako samostatný outwear prvek, nebo s ním oživit už okoukanou bundičku. Proto jsem si vybrala černou vestičku, nosila bych ho přes svůj černý křivák. /// Furs are great, no matter what color. You can waer them like a seperate outwear or enhance for example a jacket with it. That's why I choosed this black faux fur vest, I would wear it over my black jacket.

6/ Dlouhý růžový oversized kabátek je rána do růžového! Samozřejmě se musí nosit rozepnutý, jinak v něm vypadáte jako obryně. :D Každopádně už jsem ho viděla na pár celebritách, například Rihanně, takže to musíte mít. Stačí černý jednoduchý outfit a tenhle kabátek z něj udělá nezapomenutelný model. /// The pink long oversized coat is a hit to the pink! Sure, you have to waer it open, otherwise you look very big, however I have seen it on many celebrities, e.g. Rihanna, so you gotta have it. The coat will make the simpliest black outfit an unforgettable one! 

    7/                                                                  8/
 
7/ Černé kotníčkové boty na podpatku sháním už dlouho a tyhle mi přijdou perfektní. Zase je můžete nosit jak elegantně, rockersky,..hodí se prostě ke všemu. Špičatá špička a postranní zipy z nich dělají hit letošní zimy. /// Im looking for a black heeled ankle boots for a long tme now, and I find these perfect. Again, you can wear them in any style - elegant, sexy, rocker...they fit to everything. And the pointed toe and side zppers makes these heels the hit of this winter.

8/ A na závěr krajkovaná podprsenka. Tenhle kousek prostě zbožňuju. Podle mě hrozně high-fashion. Dost jsem si zamilovala krajku, v poslední době. Jak už jsem říkala, můžete si ho vzít pod průsvitný top, ale klidně stačí, že bude vykukovat jen kousek ''nenápadně'' a každý to zaregistruje. Samozřejmě pro odvážlivce to může fungovat jako top, ke kterému si vezmete high-waisted kalhoty, svetřík a jde se. Já jsem pro první variantu. :-) /// Last but not least, the black lace bra. I adore this piece, to me, it's very very high-fashion. I've started to like lace recently. As I said already, you can wera it under a transculent top, but it's ok, if  is just a small piece of the bra seen, and everyone will register you. Of yourse, for more courageous fashionistas, it can work as a top as well, which you style with high-waisted pants, a cardigan and you're done. I prefer the first variant. 

Tak jak se vám líbil můj výběr? Vybrali byste si to samé, nebo naopak vůbec? Tohle mě docela bavilo, tak příště se můžete těšit zase na výběr z jiného e-shopu. :) 
///
So how do you like my picks? Would you choose the same clothes or not at all? I really liked writing this post, so you can look forward to see a wishlist form another e-shop here soon. :)

1 comment:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...