3 Apr 2016

#BEAUTY Balzámy na rty ONEST

Na beauty trhu se brzy objeví nová Česká značka ONEST, která se zásadně specializuje na přírodní složení, spojuje tradiční s moderním, a přichází právě se svou kolekcí balzámů na rty. My jsme byly požádány, abychom balzámy ještě před uvedením na trh ozkoušely. :)


V balíčku, který nám přišel, jsme našly tři balzámy ve stylových krabičkách, které navrhovala módní fotografka Karin Zadrik. Balzámy jsou v kvalitním skleněném obalu a vejdou se do každé kabelky. Používám všechny barvy, podle nálady, na rtech vytváří moc příjemnou hladkou vrstvu jako samet a po zimě a mrazu jsou perfektní na navrácení života do rtů.

Jaké tedy balzámy jsou? Tak rozbal celý článek :)
PROPOLIS LIP BALM
''Jemný bezbarvý balzám s lehkou konzistencí, rty vyživuje, hydratuje regeneruje a chrání proti stárnutí způsobeným volnými radikály.'' Tento balzám používám nejčastěji po peelingu rtů a před spaním, rty krásně hydratuje a vyživuje po celou noc. Je úplně bezbarvý a bez aromatu.

PINK ROSE LIP BALM / BRONZE LIP BALM
Růžový a bronzově červený balzám, které se od Propolisu svou kvalitou a funkcí nijak neliší, pouze mají přidané aroma okvětních lístků damašsské růže, které je opravdu přesně takové, jako když si přivoníte k růži. Balzámy mají lehký barevný nádech a vytváří načervenalé či narůžovělé šťavnaté rty. Používám je při lehkém ''neviditelném'' makeupu pro efekt přirozeně barevných rtů, nebo jako hydrataci přes tužku na rty. 


S balzámy jsme velmi spokojeny, na rtech vydrží dlouho, jsou příjemné a zároveň je ozdravují. Také je nám sympatická celá značka ONEST, protože podporuje Českou výrobu a umělce. Produkty se začnou prodávat začátkem dubna, každý za cenu 310 Kč.
2 comments:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...