3 Apr 2016

#BEAUTY Balzámy na rty ONEST

Na beauty trhu se brzy objeví nová Česká značka ONEST, která se zásadně specializuje na přírodní složení, spojuje tradiční s moderním, a přichází právě se svou kolekcí balzámů na rty. My jsme byly požádány, abychom balzámy ještě před uvedením na trh ozkoušely. :)


V balíčku, který nám přišel, jsme našly tři balzámy ve stylových krabičkách, které navrhovala módní fotografka Karin Zadrik. Balzámy jsou v kvalitním skleněném obalu a vejdou se do každé kabelky. Používám všechny barvy, podle nálady, na rtech vytváří moc příjemnou hladkou vrstvu jako samet a po zimě a mrazu jsou perfektní na navrácení života do rtů.

Jaké tedy balzámy jsou? Tak rozbal celý článek :)
PROPOLIS LIP BALM
''Jemný bezbarvý balzám s lehkou konzistencí, rty vyživuje, hydratuje regeneruje a chrání proti stárnutí způsobeným volnými radikály.'' Tento balzám používám nejčastěji po peelingu rtů a před spaním, rty krásně hydratuje a vyživuje po celou noc. Je úplně bezbarvý a bez aromatu.

PINK ROSE LIP BALM / BRONZE LIP BALM
Růžový a bronzově červený balzám, které se od Propolisu svou kvalitou a funkcí nijak neliší, pouze mají přidané aroma okvětních lístků damašsské růže, které je opravdu přesně takové, jako když si přivoníte k růži. Balzámy mají lehký barevný nádech a vytváří načervenalé či narůžovělé šťavnaté rty. Používám je při lehkém ''neviditelném'' makeupu pro efekt přirozeně barevných rtů, nebo jako hydrataci přes tužku na rty. 


S balzámy jsme velmi spokojeny, na rtech vydrží dlouho, jsou příjemné a zároveň je ozdravují. Také je nám sympatická celá značka ONEST, protože podporuje Českou výrobu a umělce. Produkty se začnou prodávat začátkem dubna, každý za cenu 310 Kč.
4 comments:

 1. Nie som balzámový typ, ale to balenie ma dostalo. :)
  Victoria's secrets

  ReplyDelete
 2. Christian Louboutin Pumps are so famous for the luxurious and distinctively styled designs, which enhances personal vogue taste and make it easy to match with varied dressing ways.
  Christian Louboutin Pumps 12CM Black Patent Pointed
  Christian Louboutin Pumps 12CM Blue Patent Leather
  Christian Louboutin Pumps 12CM Blue Patent Pointed
  cheap christian louboutin pumps sale online and free shipping
  http://www.clsneakersmall.com

  ReplyDelete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...