23 Jan 2014

Outfits 22/1/2014

Chtěly bychom tímto poděkovat stránce http://fiore.pl/ za zaslání krásných silonek podle našeho vlastního výběru. Prohlédnětě si jejich stránky a vyberte si ze spousty různých druhů silonek a punčoch!

We would like to thank http://fiore.pl/ for sending us these beautiful tights of our own choice. Check out their website and choose from many different kinds of  tights, hold-ups, stockings and other products!

Tessie

V sukni mě moc často nepotkáte, moc se v nich necítím, ale minulé léto jsem začala dost nosit šaty, tak třeba brzy rozšířím i sbírku sukní :) Mám hroznou radost ze svého nového křiváku (Bershka), který jsem stejně jako sukni (H&M), náhrdelník (Gate) a psaníčko koupila na votočvohoz. Bílý něžný cami top je z F&F. Silonky, které jsem si ze stránky http://fiore.pl/ vybrala, najdete v sekci Golden Line na 25. stránce a přesný název je Gina 20den - G5132.

You won't see me wearing a skirt very often but I've started to wear dresses last summer, so maybe I'll buy some in the future :) I am so happy about my new jacket (Bershka), which I bought on votočvohoz.cz as well as the skirt (H&M), necklace (Gate) and the purse. The white soft cami top is F&F. Tights that I've choosen from the website http://fiore.pl/, are in Golden Line section on the page 25 and their name is Gina 20den - G5132.

Backstage photo, haha

You can hype my look HERE


Adela
Of Fiore my přišly silonky s motivem podvazků, poseté třpytkami, k nim jsem si vzala nové oversized triko (Zara), se zipem na zádech, krásné vysoké lodičky s platformou (Destroy) a na spod jsem zvolila basic černou sukni z H&M. K looku jsem zvolila tyto doplňky - zlatý náhrdelník s velkými krystaly a černý náramek posetý třpytivými kamínky, které ladí k silonkám.

I ordered Charisma nylons with suspenders theme from Fiore, which I matched them with my new oversized t-shirt (Zara) with a zipper on the back. I am wearing top high heels from Destroy and basic black miniskirt from H&M. I choosed these accessories  - golden necklace with big crystals and black bracelet with gleaming applications, witch matches he nylons.

HYPE: http://lookbook.nu/look/5771915-Zara-Tshirt-H&M-Basic-Skirt-Fiore-Suspenders¨


3 comments:

  1. ja som nevedela ze Fiore ma aj e-shop ja mam strasne rada ich silonky :)

    Posledne dva dni Nobilis Tilia giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/novorocna-nobilis-tilia-giveaway.html

    ReplyDelete
  2. Awesome outfit and super cool pics

    http://heyhadrien.blogspot.com/2014/01/saturday-night.html

    ReplyDelete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...