12 Jan 2015

Golden Globes 2015

Rok utekl jako voda a už tu máme opět Zlaté Globy a za krátkou dobu i Oscary a s nimi další dávku nádherných rób. Zde je výčet 10, podle mě, nejlepších :) Tessie

One year has passed and here we have another Golden Globes (soon Oscars as well) and their gorgeous dresses. Here's my personal TOP 10 :) Tessie


Jennifer Lopez

Jak téhle žene může být proboha 45? Tipla bych jí přinejmenším o 10 let mladší. Myslím, že červený koberec tentokrát patřil jí :) /// How can this woman be 45 years old ? I would say she's at least 10 years younger. She owned the red carpet :)

Heidi Klum

A Heidi bych věk 41 taky uplně nevěřila.. Červená jí neskutečně sluší. /// And I wouldn't believe Heidi is 41 either. Red looks great on her.

Jenna Dewans

Jenniny šaty mě úplně okouzlily :) Nádherná barva i střih. /// Jenna's dress were so beautitul, amazing colour and shape!


Kate Hudson

Šaty Kate se mi líbí asi víc zezadu, než zepředu, výstřih mi přijde trošku moc /// I like Kate's dress more from the back, the front shows a bit too much I would say.

Reese Witherspoon

Jednoduché, ale úžasné :) /// Simple but perfect :)

Diane Kruger

Stejný případ jako u Reese, a perfektně podtrhují figuru! /// The same case as by Rose's dress, and they make a great figure!

Chrisy Teigen

Nádherné detaily /// Amazing details


Kate Beckinsale

Hrozně se mi líbí kombinace vrchní a spodní části šatů :) /// I really love the combination of the upper and lower parts of the dress :)
Emily Blunt

Nádherné vílý šaty, co dodat :) /// What a beautiful fairy dress :)

Camila Alves

Mathew svou bradkou ten look trochu zkazil.. :D /// Mathew kinda ruined the look with his huge beard.. :D

Amal Alamuddi Clooney

A jako poslední krásné černé šaty s bílými detaily /// And last but not least, are these gorgeous black dress with white details 

3 comments:

  1. Beautiful dresses :) I wrote an article on my blog too about Golden Globes if you want to see it ==> http://ladyheavenly.blogspot.fr/2015/01/golden-globes-2015.html

    ReplyDelete
  2. mě nejvíc okouzlila Amal a to ani nevím proč:) ty šaty se k ní tak perfektně hodí! <3
    (p.s: Matthew vousy nic nezkazil, ale asi jsem jediná, která si to myslí :D)

    ReplyDelete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...