22 Jan 2015

OUTFIT - Tessie 22/1/2015

Tessie

instagram - @tessie93

Snad nejsem sama komu se často stává, že se mu strašně líbí nějaký kousek oblečení na ramínku v obchodě nebo na fotce v eshopu, představuje si, jak skvěle na něm bude vypadat a potom ve finále... je tomu jinak? Asi tak to bylo s těmito šaty. Přišly mi jako takový univerzální kousek, který si budu moct vzít třeba v létě na zkoušku nebo na nějakou rodinnou sešlost či večeři, na těch přece nejde nic zkazit. Bohužel, nějak se asi nezvládám změřit, takže mi šaty jsou trošku kratší.. Trošku víc :D Ponaučení pro příště - nebrat udané míry jen od oka, ale opravdu se pořádně změřit. Radši třeba třikrát. Stalo se vám taky někdy něco podobného? Šaty Oasap (ZDE) jsem zkombinovala s Oasap náhrdelníkem (ZDE) a lodičkami Zara. A jak vám jde zkouškové/pololetní písemky? Držím všem palce, za chvíli to už všechno skončí!!

Does this happen to you as well? You love a piece of clothing on a hanger or in a photo, you imagine yourself wearing it and looking fabulous, but then... The reality is a bit different? That's exactly the case of this dress. I thought they'll be nice to wear to exams or family dinners and that nothing can go wrong with them. Unfortunately, I'm not good in measuring myself so the dress is quite short.. Quite a lot :D Lesson for the future - don't just estimate the length but acturally measure it. Has anything like that happened to you? The dress is from Oasap (you can buy it HERE) and I also wore an Oasap necklace (HERE) and Zara heels.

7 comments:

 1. Vypadají na tobě moc hezky :) Opravdu škoda té délky :)

  ReplyDelete
 2. tak na dolní kraj zkus našít třeba krajku, nebo tak:)) to by též nemuselo vypadat špatně, ale chápu, že Ti šlo asi hlavně o tu jednoduchost - každopádně šaty mají nádhernou barvu, krásně jsi je zkombinovala!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky za tip :) taky me napadlo je nejak prodlouzit, ale oni mi nejak nesedi celkove, to zuzeni neni v pase, ale hned pod prsama, takze to i rozsiruje.. Ta barva se mi ale jinak taky libi, skoda :(

   Delete

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...