8 Jan 2015

OUTFITS Coats 8/1/2015

Tessie

instagram - @tessie93

Zima je tady! Úžasný.. Nějak mi při tom, když jsem se tak šíleně těšila na sníh nedošlo, že s sebou přinese teploty pod nulou, tzn. omrzliny všech prstů, červený nos, rýmu a naprostý nekomfort při focení outfitů :D Nakonec jsme to s Adél a jejím novým skvělým foťáčkem zvládly a snad se vám výsledek líbí. Mým parťákem pro tuto zimu je péřový kabát z Pimkie, který jsem hodně zlevněný ukořistila, když zavírali jejich prodejnu v Palladiu. Svojí dlouhou a tlustou šálu z New Yorkeru jsem si jen otočila na druhou stranu a i když mám radši tu druhou, červenou, tahle taky není špatná, co myslíte? :) Ostatní prvky už znáte - kabelka Ebay, kalhoty H&M, boty H&M z vinted.cz.

Winter is here! How amazing.. I didn't quite realize which terrible circumstances come with the beautiful snow - frostbites, red noses, cold and the discomfort when shooting outfits :D We managed to do it eventually with Adela's new great camera and we hope you'll like the result. My best friend for this Winter is my feather coat from Pimkie. The scarf I'm wearing is the same scarf I've already shown you in Autumn, just turned the other way round. I like the other red tartan side more but this one isn't that bad either, what do you think? :) You know the rest of the outfit already - handbag from Ebay, pants and shoes from H&M.
Adéla

instagram - @adelaka

Tak nejen, že nám focení znepříjemňovalo počasí, ale samotné focení s novou zrcadlovkou byl pro nás také trošku oříšek. S foťákem se musíme teprve pořádně naučit, takže tím déle focení trvalo a tím červenější nosy jsme měly, každopádně aspoň byla sranda a doufám, že příště nám to už půjde lépe. :D Kabát se zlatými detaily mě okouzlil v Mangu, byl docela drahý, tak jsem se pár dní rozhodovala, jestli do něj jít. Nakonec jsem si pro něj šla, a zrovna v ten den měli akci 30% na vše, což jsem ani nevěděla, takže radost z něj byla o to větší. Miluju slevy. Zbytek looku tvoří klobouk z Oasapu, kalhoty H&M a boty Reserved. 

Not only that the weather wasn't warmest, but the actual photo shoot with the new SLR camera was also a bit of a challenge for us. We have to learn first, how to properly use the camera, so the longer the shoot lasted and the noses were getting redder... at least it was fun and I hope that next time we will do better. :D The coat with golden details has charmed me in Mango, it was quite expensive, so I have had a few days to decide whether to buy it or not. Finally I decided, that I must have it and went to buy it - luckily, there was an action 30% off everything, which I didn't even know, so I was even more happy to have it! Love sales. The rest of the outfit is made of Oasap hat, H&M pants and ankle boots from Reserved.
3 comments:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...