16 Sept 2014

OUTFITS 16/9/2014

Tessie

instagram - @tessie93

Tento outfit jsem měla na sobě na dovolené v Chorvatsku, když jsme si s přítelem udělali výlet do přímořského města Zadar. Město mě okouzlilo, ostatně jako téměř každé, které v jižních zemích navštívím - spoustu krásných malých uliček, vůně moře, květiny, kavárničky...Fotky jsou foceny před kostelem sv. Donáta, jednou z hlavních zadarských památek a byla to docela fuška vytipovat moment, aby za mnou nebylo padesát turistů. Na sobě mám baby blue šaty, které jsem koupila v Primarku ve Frankfurtu. Jsou lehoučké a z velmi příjemného materiálu. Sandálky jsou z Bershky.

I wore this outfit on my vacation in Croatia, when my boyfriend and I made a trip to town Zadar. This town is really beautiful and I fell in love with it, as with almost every town in southern European countries - tiny streets, smell of the sea, flowers, small caffés... These photos were taken in front of the st. Donat church, one of the main sights in Zadar, so it was hard to catch a moment when there werenť another fifty tourists next to me. I was wearing my baby blue dress which I had bought in Primark in Frankfurt. They're super light and very comfy. Sandals are from Bershka.
Adela

instagram - @adelaka

Tak konečně mi přišla nádherná baby pink sukně z Oasap.com, má perfektní stylovou délku a ta barva! Musím říct, že tentokrát jsem nadmíru spokojená s balíčkem, co mi přišel:) všechny věci mi skvěle sednou a vypadají skvěle, už se těším, až vám je ukážu v dalších loocích. Oproti minulému graffity outfitu, je tenhle o hodně moc elegantnější. Říkám to pořád, je nuda nosit furt jen jeden styl. :) Sukni jsem sladila se smetanovým trikem ze Zary, bílými lodičkami z Botovo.cz, které jste také ještě neviděli, kabelkou Michael Kors a nakonec jsem celý look oživila růžovým masivnějším náhrdelníkem. 

New packcage from Oasap.com finally arrived and I am very excited about the new clothes, everything looks perfect nd fts me well, can't wait to show them to you! :) The first on the list is a beautiful high.waisted babypink skirt, which has trendy lenght and is very elegant. It is kind of bigger change compared to my last graffity ''swaggie'' look, but as I alvaws say - It's boring to still wear one style. :) I matched the skirt with cream-colored T-shirt form Zara, white heels from Botovo,com, which you haven't seen yet too, handbang is Michael Kors and to brighten up the look I added pink massive necklace. 
5 comments:

Translate

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...